Nowa marka suplementów DNA Supps

Od niedawna na rynku odżywek i suplementów pojawiła się nowa marka – DNA Supps – najnowszy projekt firmy Nutrifarm. DNA Supps to uczciwy układ – bezpieczny i skuteczny produkt w bardzo dobrej cenie! Na razie w ofercie firmy znajdziemy tylko 4 produkty, jednak bardzo prawdopodobne jest pojawienie się kolejnych pozycji w najbliższym czasie. Suplmentny DNA Supps są rzeczywiście bardzo atrakcyjne cenowo, a ich skład mimo że stosunkowo prosty (dzięki temu mniej kosztowny), to bazujący na najwyższej jakości surowców. Dodatkowo firma Nutrifarm jest gwarancją jakości, o którą coraz trudniej w przypadku tanich produktów pojawiających się na rynku „jak grzyby po deszczu”.

W ofercie DNA Supps znajdziemy

3cm_tr-creatine_malateDNA Supps 3CM – jabłczan kreatyny

Stosowanie 3CM przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej w czasie krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o wysokiej intensywności a w efekcie wydajniejszego, skuteczniejszego treningu. Forma jabłczanu kreatyny cechuje się stabilniejszą strukturą od monohydratu, ze względu na większą odporność na enzymy trawienne. Stosując jabłczan kreatyny organizm ogranicza zatrzymywanie wody w obrębie przestrzeni międzykomórkowych, dzięki czemu masa mięśniowa charakteryzuje się lepszą jakością pod względem optycznym.

bcaa_dna-suppsDNA Supps BCAA – aminokwasy rozgałęzione

Aminokwasy rozgałęzione BCAA stanowią około 35% niezbędnych aminokwasów mięśniowych. Według badań aminokwasy BCAA przyswajają się zdecydowanie szybciej niż pojedyncze aminokwasy. Stosowanie BCAA pomaga radzić sobie ze zmęczeniem i zapobiega przetrenowaniu, przyspiesza regenerację mięśni oraz pobudza anabolizm (fazę w której mięśnie pobudzone są do rozbudowy). Aminokwasy rozgałęzione to absolutna podstawa suplementacji w wielu dyscyplinach sportowych.

mono_dna_suppsDNA Supps Mono – monohydrat kreatyny

Monohydrat kreatyny to najpopularniejsza na rynku jej forma, która przyczynia się bezpośrednio do zwiększenia wydolności fizycznej w czasie ćwiczeń o wysokiej intensywności, a w konsekwencji na skuteczniejszy trening i szybszą regenerację.  Monohydrat kreatyny stymuluje  anabolizm oraz hamuje katabolizm (rozpad komórek mięśniowych w wyniku treningu). Od wielu lat ta forma kreatyny z powodzeniem stosowana jest w suplementacji przez sportowców wielu dyscyplin.

wpc-dna-suppsDNA Supps WPC – koncentrat białka serwatki

Wysokobiałkowy (75%) koncentrat białka serwatkowego w najczystszej formie! Takie źródło białka uznane za jest najbardziej wartościowe, wpływające na rozwój masy mięśniowej, w formie pysznego Shake-a. Idealny jako zamiennik lub uzupełnienie posiłku. Odżywka charakteryzuje się szybkim wchłanianiem, wysokim poziomem aminokwasów rozgałęzionych oraz wysoką wartością biologiczną. Białko w połączeniu z odpowiednim treningiem i zbilansowaną dietą wspomaga wzrost masy mięśniowej oraz może być stosowane w celu redukcji tkanki tłuszczowej.

Ideą DNA Your Supps jest dostarczenie Wam najwyższej jakości, całkowicie bezpiecznego produktu z zachowaniem prostej, przystępnej formy i korzystnej ceny.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *