Good Morning Lady A.M. Shake QueenFit

W ostatnim czasie można zaobserwować wzmożoną reklamę produktów o nazwie Olimp Queen Fit. To grupa produktów przygotowana specjalnie dla kobiet, które pragną uzyskać wymarzoną, smukłą sylwetkę. Wśród tych produktów znajduje się znakomity shake o nazwie Good Morning Lady A.M. Shake, który dostarcza wysokiej jakości składników pokarmowych precyzyjnie dobranych dla kobiety oraz zawiera substancje przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej.

Good Morning Lady A.M. Shake jest bardzo wygodny w przygotowaniu, można go szybko przygotować i wypić. Do tego jest bardzo smaczny co powoduje że picie jego jest bardzo przyjemne. Skład produktu to najlepsze białka: izolat i koncentrat białka serwatki – czyli najbardziej wartościowe proteiny, dzięki którym zaopatrzysz organizm w potrzebne białko, a jednocześnie nie ma ryzyka odkładania się tłuszczu. Dodatkowo w produkcie znajduje ekstrakt owoców cytrusowych i guarany oraz bardzo potrzebna w okresie redukcji L-karnityna.

Czy warto stosować taką odżywkę na odchudzanie?

Oczywiście, że tak. Jest to najlepsza forma dostarczania do organizmu niezbędnych składników, przy jednoczesnym zapewnieniu składników wspierających proces anabolizmu mięśniowego. Nie oznacza to oczywiście, że stosując ten produkt mięśnie zaczną rosnąć jak „szalone” co zazwyczaj u kobiet nie jest pożądane. Za to produkt łagodnie kształtuje sylwetkę w połączeniu z odpowiednim treningiem. Dodatkowo, stosując Good Morning Lady A.M. Shake poprawia się metabolizm organizmu, co wspiera proces odchudzania. Odpowiedni skład zapewnia też, że stosując produkt czujesz się cały czas najedzona, dzięki czemu nie podjadasz.

Jak widzisz produkt bardzo dobrze pasuje dla kobiet, które chcą zrzucić co nieco ale jednocześnie zadbać o piękną sylwetkę. Jeśli chciałabyś spróbować produktu zajrzyj do sklepu, gdzie znajdziesz ten oraz inne produkty z linii Queen Fit.

2 komentarze

 1. Tatiana
  12 kwietnia 2016
  Reply

  Rewelacja pod wieloma względami. Przystępna cena, zdrowy skład i co najwazniejsze ten koktajl jest b, skuteczny. Smaczny początek dnia!;)

 2. Bacha
  12 kwietnia 2016
  Reply

  Bardzo polecam wszytskim kobitkom aktywnym i lubiącym sport. Często zapominamy o dobrej diecie, a ten produkt jest stworzony stricte pod kobiecy organizm. Dobre i smaczne białko to podstawa. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *